26 maja 2024

Mieszkania na sprzedaż w Warszawie

źródło: https://unikat.realestate

Szukasz ofert mieszkań na sprzedaż z rynku pierwotnego i wtórnego w Warszawie? Dlaczego warto skorzystać z usług pośrednika?

Oferty mieszkań na sprzedaż w Warszawie z rynku pierwotnego i wtórnego można znaleźć na różne sposoby. Niektórzy regularnie sprawdzają serwisy z ogłoszeniami lub czytają wydrukowane i naklejone ogłoszenia na słupach. Czy szukanie lokalu w ten sposób jest jednak dobrym pomysłem? Niestety bez odpowiedniej wiedzy często można się rozczarować lub wręcz natrafić na nieuczciwych sprzedawców. Dużo lepszym i wygodniejszym wariantem jest skorzystanie ze wsparcia agenta nieruchomości.

Usługi biura Unikat

Nasza agencja nieruchomości może pomóc w procesie kupna lub sprzedaży mieszkania w stolicy. Jeśli planujesz nabycie lokum, możesz skontaktować się z nami poprzez formularz na stronie, telefonicznie lub zacząć od razu od wypełnienia formularza potrzeb, w którym podasz pierwsze kryteria, które zostaną potem doprecyzowane w pogłębionym wywiadzie. Zapraszamy do takiego kontaktu także w przypadku sprzedaży, gdzie dodatkowo możesz umówić się na wycenę nieruchomości. Na rynku wyróżnia nas to, że naprawdę chcemy poznać potrzeby naszych klientów, stąd możesz u nas liczyć na rzetelną i bezpośrednią rozmowę, dzięki której otrzymasz konkretnie dopasowane oferty, zamiast przedstawiania pakietu ogłoszeń, które będą zupełnie niespójne z Twoimi potrzebami. W Unikat każdego klienta traktujemy wyjątkowo. Dostosowujemy się też do sytuacji i potrzeb współpracujących z nami osób, w związku z czym możemy zaoferować wsparcie w zakresie doradztwa finansowego i prawnego. W przypadku sprzedających, zależnie od ustaleń z klientem, możliwe jest skorzystanie z takich usług jak: profesjonalna sesja zdjęciowa, przygotowanie opisu nieruchomości czy wirtualnego spaceru 3D oraz przygotowanie nieruchomości do sprzedaży w zgodzie z zasadami Home staging-u.