22 kwietnia 2024

Wymiana baterii iPhone

Jeśli Twój iPhone nie ładuje się już tak, jak kiedyś, być może nadszedł czas na nową baterię. Baterię można wymienić w sklepie Apple Store lub w autoryzowanym serwisie Apple. Jeśli masz iPhone’a 6s lub nowszego, możesz również wymienić baterię, wysyłając ją do Apple Repair Center.

Nowe baterie mają ograniczone cykle ładowania, a ich wydajność może się pogarszać w czasie. Ale dzięki programowi wymiany baterii Apple iPhone’a masz gwarancję, że Twoja bateria będzie działać tak jak powinna przez co najmniej 12 miesięcy. A jeśli potrzebujesz więcej niż 12 miesięcy, po prostu zapłacisz dodatkowo.

Aby sprawdzić, czy Twój iPhone kwalifikuje się do wymiany baterii, wybierz Ustawienia > Bateria i sprawdź sekcję Kondycja baterii. Jeśli bateria Twojego iPhone’a wymaga wymiany, zobaczysz komunikat „Twoja bateria wymaga serwisu”. Wykonaj poniższe czynności, aby wymienić baterię.

Jak wymienić baterię?

1. Wymień baterię w sklepie Apple Store lub u autoryzowanego dostawcy.

2. Wyślij do Apple Repair Center iPhone’a 6s lub nowszego ze starą baterią.

3. Zarezerwuj spotkanie w sklepie Apple Store, aby porozmawiać z konsultantem Apple Store o możliwości wymiany baterii.

4. Skontaktuj się z Apple Care, aby uzyskać pomoc w kwestii wymiany baterii.

Pamiętaj, że po wymianie baterii Twojego iPhone’a możesz wrócić do normalnego użytkowania. Nie musisz już obawiać się, że bateria się rozładuje. Będziesz mógł cieszyć się dłuższym czasem pracy na jednym ładowaniu.

https://flixapple.com/usluga/wymiana-baterii-iphone/