• Zamawiający: Gmina Gródek
  • Województwo: podlaskie
  • Adres: 16-040 Gródek, ul. A. i G. Chodkiewiczów
  • Data zamieszczenia: 2020-03-25

• I. 1) Nazwa i adres: Gmina Gródek , ul. A. i G. Chodkiewiczów 2, 16-040 Gródek, woj. podlaskie, tel. 857 180 664, fax. 858 110 010, REGON: 50659303000000
  • Adres strony internetowej zamawiającego: www.grodek.pl

• II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Rozbudowa budynku Przedszkola o pomieszczenie kotłowni z niezbędną infrastrukturą techniczną
  • II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa budynku Przedszkola o pomieszczenie kotłowni z niezbędną infrastrukturą techniczną, obejmująca:  roboty rozbiórkowe i ziemne,  roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej (w tym: fundamenty i posadzki, roboty murowe i dach, stolarkę zewnętrzną, elewacje),  roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych (w tym: Izolacje termiczne stropodachu, warstwy posadzkowe, wykończenie ścian i sufitów, ślusarkę wewnętrzną),  zagospodarowanie terenu (schody terenowe). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i zakres robót objętych niniejszym zamówieniem określa dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, stanowiące załączniki do SIWZ.