• Zamawiający: Teatr im. Wandy Siemaszkowej
  • Województwo: podkarpackie
  • Adres: 35-010 Rzeszów, ul. Sokoła
  • Data zamieszczenia: 2020-07-31

• I. 1) Nazwa i adres: Teatr im. Wandy Siemaszkowej , ul. Sokoła 7, 35-010 Rzeszów, woj. podkarpackie, tel. 178 532 001, fax. 178 532 748, REGON: 27977500000000
  • Adres strony internetowej zamawiającego: www.teatr-rzeszow.pl
  • I. 2) Rodzaj zamawiającego: Samorządowa Instytucja Kultury

• II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Przebudowa drogi transportowej dla dekoracji scenicznych Dużej Sceny w budynku Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie
  • II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie drogi transportowej dla dekoracji scenicznych Dużej Sceny w budynku Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie na potrzeby m.in. połączenia komunikacyjnego eliminującego trudności związane z różnicą rzędnych w miejscu prowadzenia działań ratowniczo-gaśniczych przez jednostki straży pożarnej od strony drogi pożarowej przebiegającej wzdłuż południowej elewacji. Przedmiot zamówienia obejmuje roboty ogólnobudowlane, konstrukcyjne i elektryczne. 2. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) a także zakres i sposób realizacji zamówienia przedstawiony jest w załączniku nr 1 do SIWZ pn. „Opis przedmiotu zamówienia” (dalej OPZ) oraz we wzorze umowy stanowiącym w załącznik nr 8 do SIWZ. 3. Przedmiotowe zamówienie jest realizowane w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Dostosowanie budynków Teatru im. Wandy Siemaszkowej do wymagań ochrony przeciwpożarowej – ETAP V”