• Zamawiający: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego
  • Województwo: mazowieckie
  • Adres: 02-097 Warszawa, Banacha
  • Telefon/fax: tel. +48225991701, , fax. +48225991714
  • Data zamieszczenia: 2020-09-24

• I. 1) Nazwa i adres: Uniwersyteckie Centrum Kliniczne Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego , Banacha 1a, 02-097 Warszawa, woj. mazowieckie, tel. +48225991701, , fax. +48225991714, REGON: 00028897500000
  • Adres strony internetowej zamawiającego: https://uckwum.pl/

• II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem prac modernizacyjno-budowlanych zadania pn. Modernizacja pomieszczeń dla potrzeb Pracowni Immunogenetyki, Kliniki Chorób Wewnętrznych, Hematologii i Onkologii przeznaczonych do diagnostyki transplantacyjnej
  • II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: 1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem prac modernizacyjno-budowlanych zadania pn. Modernizacja pomieszczeń dla potrzeb Pracowni Immunogenetyki, Kliniki Chorób Wewnętrznych, Hematologii i Onkologii przeznaczonych do diagnostyki transplantacyjnej. 2. Dokładny opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Programie Funkcjonalno – Użytkowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ. 3. Przedmiot zamówienia należy wykonać zgodnie z Polskimi Normami, z aktualnie obowiązującymi w danym zakresie przepisami prawa, w tym przepisami ustawy Prawo Budowlane, przepisami BHP i Ppoż, normami, wiedzą i sztuka budowlaną. Przedmiot zamówienia należy wykonać wyłącznie z materiałów nowych dopuszczonych do obrotu i stosowania w budownictwie na terenie Polski i Unii Europejskiej. Materiały muszą posiadać aprobaty techniczne i niezbędne certyfikaty, atesty, itp. 4. Zamawiający informuje, iż załączony program funkcjonalno-użytkowy stanowi podstawę informacyjną i nie może stanowić jedynej podstawy wyliczenia ceny oferty. Przedstawione w programie funkcjonalno-użytkowym informacje służą celom wykonania dokumentacji, jednakże Wykonawca przy wyliczaniu ceny oferty musi uwzględnić także regulacje wynikające z przepisów, norm, wytycznych obowiązujących dla tego typu pracowni. Przy wyliczaniu ceny ofertowej, która jest ceną ryczałtową, niepodlegającą waloryzacji, należy uwzględnić wszystkie nakłady, które są niezbędne do wykonania opisanego w Specyfikacji – przedmiotu zamówienia.