Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w Pietrowicach Wielkich

• Adres: 47-480 Pietrowice Wielkie, Szkolna
  • Telefon/fax: tel. 32-4198407, , fax. 32-4198407
  • Data zamieszczenia: 2020-08-07

• I. 1) Nazwa i adres: Gmina Pietrowice Wielkie , Szkolna 5, 47-480 Pietrowice Wielkie, woj. śląskie, tel. 32-4198407, , fax. 32-4198407, REGON: 54387000000000
  • Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.pietrowicewielkie.com.pl

• II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych w Pietrowicach Wielkich
  • II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: Przedmiotem zamówienia jest budowa punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych, polegająca na wykonaniu prac budowlanych, tj. m.in. przygotowanie, utwardzenie i wybrukowanie powierzchni placu manewrowego PSZOK; wykonanie ogrodzenia zewnętrznego, roboty fundamentowe, dostawa najazdowej wagi samochodowej i innych prac towarzyszących zgodnie z projektem. Wykonanie wiat stalowych oraz dostawa i montaż kontenerów. Roboty obejmują również wykonanie instalacji elektrycznych i oświetlenia zewnętrznego, kanalizacyjnych, wodociągowych oraz monitoringu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do niniejszej SIWZ, zawierającym dokumentację projektową (projekt budowlany i przedmiar robót) oraz specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.