• Zamawiający: Gmina Pietrowice Wielkie
  • Adres: 47-480 Pietrowice Wielkie, Szkolna
  • Telefon/fax: tel. 32-4198407, , fax. 32-4198407
  • Data zamieszczenia: 2020-08-07

• I. 1) Nazwa i adres: Gmina Pietrowice Wielkie , Szkolna 5, 47-480 Pietrowice Wielkie, woj. śląskie, tel. 32-4198407, , fax. 32-4198407, REGON: 54387000000000
  • Adres strony internetowej zamawiającego: www.pietrowicewielkie.com.pl, www.bip.pietrowicewielkie.pl

• II.1.1) Nazwa nadana zamówieniu przez zamawiającego: Adaptacja budynku dawnego dworca kolejowego na centrum usług społecznościowych w Pietrowicach Wielkich
  • II.1.3) Określenie przedmiotu oraz wielkości lub zakresu zamówienia: 1) Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie i przebudowie budynku dawnego dworca PKP, położonego w Pietrowicach Wielkich przy ul. 1 Maja 1. Zakres prac obejmuje m.in.: - zmiany układu ścian i pomieszczeń, - zmiany funkcji pomieszczeń, - wyburzenia i zamurowań, robot rozbiórkowych, - wykonanie częściowo nowego stropu parteru i piętra oraz fragmentu stropu piwnicy, - wykonanie nowych ścian wydzielających pomieszczenia, - wykonanie nowej klatki schodowej, zainstalowanie windy osobowej, - roboty wykończeniowe, - termomodernizacja budynku, - wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, - wymiana pokrycia dachowego wraz z wymianą obróbek blacharskich, - wykonanie wewnętrznych instalacji budynku, - wyposażenia budynku, - robot zagospodarowania terenu. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SIWZ, zawierającym dokumentację projektową (projekt budowlany i przedmiar robót) oraz specyfikację techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.